Vilniaus "Vilnios"
pagrindinė mokykla
Mūsų mokykla naudojasi
www.manodienynas.lt
Skirkite 2 procentus
GPM mūsų mokyklai. Ačiū!
1 pamoka
8:30-9:15
10
min
2 pamoka
9:25-10:10
20
min
3 pamoka
10:30-11:15
25
min
4 pamoka
11:40-12:25
10
min
5 pamoka
12:35-13:20
10
min
6 pamoka
13:30-14:15
10
min
7 pamoka
14:25-15:10
Dabar
laikas
ilsėtis
:)

Problemos su el. dienynu?
Prašome kreiptis el. paštu!
Vilniaus „Vilnios“ pagrindinė mokykla
Adresas: Palydovo g. 29A, Vilnius, Lietuva
El. paštas: rastine@vilniospm.vilnius.lm.lt
Telefonas:(8~5) 2672985
Faksas: (8~5) 2672985
Kov 27
2019
EDUKACINĖ AKCIJA „SKAITYKIME, KALBĖKIME, DRAUGAUKIME"


Visos darželio grupės šią savaitę dalyvavo edukacinėje akcijoje „SKAITYKIME, KALBĖKIME, DRAUGAUKIME". Ši edukacinė akcija yra skirta patyčių prevencijai, kurios metu patys mažiausieji ir šiek tiek vyresni vaikučiai vykdė įvairias veiklas.

„Ežiukų“ grupės ugdytiniai klausėsi mokytojos skaitomos pasakos bei mokėsi suprasti, kodėl ančiukas liūdnas, kas ir kodėl netinkamai su juo pasielgė, kodėl taip svarbu su visais draugauti. Tuomet vaikučiai turėjo galimybę knygutę pavartyti, o kai knygutė buvo padėta į šalį, grupėje ugdytiniai surado žaislinius ančiukus – visi norėjo su jais pažaisti, mėgdžiojo jų kalbą, puolė glostyti. Kai mokytoja pasakojo, jog negalima skriausti kitų, atiminėti žaislų, juoktis iš kitų nelaimės, visi pritariamai linkčiojo galvytėmis. Darželio grupėse kasdien yra ugdomas mažųjų supratimas apie patyčias, kaip svarbu būti draugiškiems, vaikai suvokia, kad žaislais reikia dalintis, verkiantį – paguosti, nukritusiam – padėti atsikelti.
„Voveriukų“ grupės vaikučiai bandė suprasti, kas yra draugystė, pasakojo, kada jie būna linksmi, o kada liūdni. Auklėtojos paaiškino, jog liūdesys aplanko kiekvieną ir kad svarbu tai išsakyti šalia esančiam suaugusiajam. Vaikučiai kiekvieną dieną yra skatinami vartoti mandagumo žodelius ,,ačiū“, ,,prašau“, ,,atsiprašau“. Tą dieną, kuomet vyko edukacinė akcija, vaikučiai suko draugystės ratą, pynė draugystės voratinklį, ugdė bendrumo jausmą. Vaikai klausėsi auklėtojų pasakojimo apie ančiuką, vartė knygelę, spalvino, gamino draugui širdeles, šypsenėlėmis papuošė saulutes, nusiteikė dalinti vieni kitiems šilumą ir rūpestį.

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Vilniaus "Vilnios" pagrindinėje mokykloje laukiami visi! Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Naudingos
NUORODOS
 


 

Daugiau:

naudingų nuorodų >>