-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Rudens parodos bibliotekoje

Rudens parodos bibliotekoje

               Auksinio rudens sušildytoje bibliotekoje net trys parodėlės laukia tikrų vaikų bičiulių, su kuriais mokinukai susipažino ne internetinėje erdvėje ir ne mokyklos koridoriuose per judrią pertrauką, bet  dažais kvepiančiose spalvotose knygelėse.  Daugeliui tai – jų mylimiausi rašytojai, tad labai patogu užėjus iš karto išsirinkti dar neskaitytą kūrinį. Galite tikrai drąsiai imti visas knygeles iš parodėlių – Jūsų žingeidumas – patigeriausia dovana rašytojui jo jubiliejaus proga. O solinezantų turime tikrai įžymių:
              Tik įžengus pirmiausiai Jus pasitinka V.V. Landsbergio jubiliejui stendas ir knygų paroda  aplipusi rusvais bobų vasaros drugeliais. Kino ir teatro režisierius, rašytojas, poetas, dainuojamosios poezijos atlikėjas, 5 vaikų tėtis – pasinėręs į meno pasaulį. Vytauto rašymo talentas įvertintas 2004 metais, kai „Arklio Dominyko meilė” buvo išrinkta geriausia metų knyga vaikams ir paaugliams. O prieš dešimtmetį Vytautas Landsbergis jaunesnysis buvo karūnuotas kaip geriausios knygos „Rudnosiuko istorijos“ autorius.
               Knygelių paroda Kazio Sajos 90-čiui – talentingo rašytojo, rašiusio ir mažiems ir suaugusiems, tad mus lydinčio visą gyvenimą. Nusistebėjome ir pasidžiaugėme su parodėlę apsilankiusiais mokytojais, kad dar yra Sajos parašytų knygų, kurių nesame skaitę, prilyginome šio rašytojo kūrybiškumą talentingajam Brazdžioniui.
                Ant bibliotekos rudojo stalelio nusileido trečioji "Vienos knygos parodėlė" šį kartą skirta Vilniaus dainės Juditos Vaičiūnaitės jubiliejui. Mūsų bibliotekoje jau seniai gyvuoja tradicija rengti vienos knygos parodą ir tokia forma labai pritinka poezijai, tad Jus kviečiu užėjus greitosiomis sau perskaityti vieną eilėraštį ar posmą.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content