-- Pasirinkite --
MOKYKLOS NAUJIENOS
Metodinė konferencija ,,Kompetencijomis grįstas ugdymo turinys’’

Metodinė konferencija ,,Kompetencijomis grįstas ugdymo turinys’’

Gegužės 23d. mokykloje vyko metodinė konferencija ,,Kompetencijomis grįstas ugdymo turinys’’, kurios tikslas yra mokytojų bendradarbiavimas dalijantis gerąją patirtimi, sėkmingai plėtojant mokinių ugdomas kompetencijas.

 Konferencijos pradžioje visiems jos dalyviams sveikinimo žodžius tarė ir sėkmės linkėjo Loreta Lisauskienė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Bendrojo ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė. Konferencijos dalyvius pasveikino ir renginio svarbą akcentavo mokyklos direktorė Birutė Tilvikienė.

Plėtojant šiuolaikinį ugdymo turinį svarbiausias dalykas yra subalansuotas dalykinio turinio ir kompetencijų ugdymas, orientavimasis į laukiamus rezultatus ir poveikį, todėl konferencijoje buvo siekiama atskleisti pasirinktų ugdymo krypčių tikslingumą ugdymo turiniui.

Džiugu, jog mokyklos mokytojų bendruomenė tęsia gražias keitimosi gerąja darbo patirtimi tradicijas, mokytojai drąsiai dalinasi savo veiklų sėkmėmis. Pranešimuose išsakytos mintys ir idėjos visa tai tik patvirtina.

Daugiau nuotraukų mūsų Facebook paskyroje.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content