-- Pasirinkite --

Biblioteka

Rgs 24, 2019

Paskutinės naujienos

Priimamojo darbo grafikas

Raštinės darbo laikas
I-IV: 8:00 – 17:00
Pietūs: 12:00 – 12:45
V: 8:00 – 15:45
Adresas: Palydovo g. 29A, Vilnius, Lietuva

Laisvos darbo vietos

Informaciją apie darbuotojų poreikį rasite čia: Laisvos darbo vietos.

Pastebėjote galimus korupcijos atvejus?

Informacija ruošiama...

Biblioteka

Rgs 24, 2019

Kviečia visus pasiruošti pamokoms ir praleisti laisvalaikį. Veikia abonementas, skaitykla, naujos parodėlės, kopijavimo ir skenavimo aparatai.

Biblioteka dirba kasdien nuo 8.15 – 17.00 val.

Pietų pertrauka 12.00 – 12.30 val.


 


„Metų knygos rinkimams“ pretendentai į apdovanojimus paskelbti Vilniaus knygų mugėje


Kovo 16 – knygnešio diena


Balandžio 2 d. – Tarptautinė vaikų knygos diena


Vilniaus Vilnios pagrindinė mokykla švenčia sostinės 700 m jubiliejų, čia esame kviečiami VISI!

Vilnius pasaulyje ryškiai suspindo 1323 m. sausio 25-ąją, kai didysis kunigaikštis Gediminas išsiuntė laiškus į Europą. Iki šiol vakarų europiečiams
nežinomas Vilnius sužibo tarsi žvaigždė ir buvo visiems laikams įrašytas į Europos žemėlapį. Po atostogų sugrįžę Vilniaus Vilnios pagrindinės mokyklos mokiniai ruošiasi ir švenčia sostinės 700 m jubiliejų. Mokyklos skaitykloje paroda Vilniui. Kiekviena klasė gauna kaip tikri draugiški miestiečiai kartu kūrybiškai nuspalvinti vieną darbelį skirtą šiam senajam miestui, o mokyklos skelbimų lentoje jau iškabinta šventinių renginių programa. Taip pat dar laukia staigmena – įdomi viktorina skaidrėse ir animacija. Į šį šaunų jubiliejų esame visi kviečiami.

Stendas Motinos dienai

Šiandien ne tik šypsosi pavasario saulė, ne tik margaspalvės žydi gėlės, šiandien mokykla pražydo mums pačiais gražiausiais ir brangiausiais žiedais – jaukioje salėje vaikai dovanoja savo darbelius ir dainuoja mamoms.

Mokyklos biblioteka jungiasi prie sveikinimų parodėle mokyklos foje.

Mamos, būkime drąsios – šypsokimės ir su mumis šypsosis bei žydės visa Lietuva.

 
Pagarbiai, bibliotekininkė

Pas mus bibliotekoje svečiuojasi šių metų literatūros Nobelio premijos laureato knyga

Spalio 5 d. Švedijos sostinėje Stokholme paskelbtas Nobelio literatūros premijos laureatas. Šiemet premija skirta norvegui Jonui Fosse „už inovatyvias pjeses ir prozą, kuriose išsakoma tai, kas nepasakoma“. Laureatui bus įteiktas aukso medalis, diplomas ir 11 mln. Švedijos kronų (beveik 952 tūkst. eurų) piniginė premija. Mūsų mokyklos stende galima sužinoti daugiau apie dramaturgą, kūrybą ir ryšius su garsiu Lietuvos režisieriumi, o bibliotekoje – pavartyti vienintelį lietuvių kalba trumposios prozos rinkinį „Vaizdai iš vaikystės“ („Aukso žuvys“, 2020). Knygą sudaro autobiografiniai trumpieji prozos tekstai „Vaizdai iš vaikystės“, „Sesutė“, apsakymas „Taip viskas prasidėjo“ ir apysaka „Rytas ir vakaras“. Knygelė viešnelė iš Karoliniškių viešosios bibliotekos viešės trumpai – iki Lapkričio švenčių.

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content