-- Pasirinkite --

Darbuotojai

Rgs 24, 2019

Priimamojo darbo grafikas

Raštinės darbo laikas
I-IV: 8:00 – 17:00
Pietūs: 12:00 – 12:45
V: 8:00 – 15:45
Adresas: Palydovo g. 29A, Vilnius, Lietuva

Laisvos darbo vietos

Informaciją apie darbuotojų poreikį rasite čia: Darbuotojų poreikis.

Pastebėjote galimus korupcijos atvejus?

Informacija ruošiama...

Darbuotojai

Rgs 24, 2019

Pedagoginiai darbuotojai

Eil. Nr.  Pavardė, Vardas Dalykas Kvalifikacinė kategorija
  1. BRIEDIS Mindaugas Istorija Istorijos vyresn. mokytojas
  2. ČESNULEVIČIUS Justas Geografija Geografijos mokytojas
  3. GRICIENĖ Jolanta   Vyresn. specialioji pedagogė
  4. KAJĖNAITĖ Karolina   Socialinė pedagogė
  5. KOVALIAUSKIENĖ Česlava  Chemija, žmogaus sauga Chemijos ir žmogaus saugos vyresn. mokytoja
  6. LESKEVIČIUS Rolandas   Logopedas
  7. MAKOVSKA Miroslava  Pradinės klasės Vyresn. pradinio ugdymo mokytoja
  8. MALČ Danuta  Muzika Muzikos vyresn. mokytoja, meninio ugdymo mokytoja
 9. MAMEDOVA Eigintė Šokiai Šokių mokytoja
10. MOTIEJŪNIENĖ Nijolė  Biologija, ekonomika, žmogaus sauga Biologijos, ekonomikos, žmogaus saugos mokytoja metodininkė
11. NOREIKIENĖ Joviltė Technologijos Technologijų mokytoja
12. SELEVIČ Irina  Užsienio kalbos (rusų kalba) Užsienio kalbos (rusų) mokytoja
13. SOLOVJOV Jan  Fizinis ugdymas Fizinio ugdymo vyresn. mokytojas
14. STANKEVIČ Pavel  Fizika Fizikos mokytojas – ekspertas
15. STANKEVIČIENĖ RAINYTĖ Ilona Dailė Dailės vyresn.  mokytoja
16. STANKEVIČIUS Vytautas Informacinės technologijos  Informacinių technologijų vyresn. mokytojas 
17. STRAZDAUSKAITĖ Birutė Istorija, etika Istorijos ir etikos vyresn. mokytoja
18. ŠIAUČIULIENĖ Regina  Tikyba Vyresn. tikybos mokytoja, vyresn. specialioji pedagogė
19. ŠULINSKIENĖ Gražina  Pradinės klasės Pradinio ugdymo vyresn. mokytoja
20. TALEIKYTĖ Edita  Užsienio kalbos (anglų kalba) Užsienio kalbos (anglų) vyresn.  mokytoja
21. TALUTYTĖ Daiva   Psichologė
22. TILVIKIENĖ Birutė  Muzika Muzikos vyresn. mokytoja
23. ULEVIČ Kristina  Matematika Matematikos mokytoja – metodininkė
24. VOITEKIANIENĖ Regina Lietuvių kalba ir literatūra Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Darželis

Eil. Nr.  Pavardė, vardas Dalykas Kvalifikacinė kategorija
  1. BEDUGNIS Jelena  Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
  2. BOVŠIS Irina Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
  3.
GODLEVSKAJA Alina Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
  4. GRIGŪNIENĖ Skaidrė Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
  5. GRUDIN Danguolė Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
  6. GULBICKA Ana  Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
  7. JAKUBAUSKIENĖ Teresa Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
  8. KULAKOVSKAJA Liubov Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
  9. LUKŠO Tatjana Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
 10. MARKEVIČIENĖ Alicija Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja
 11. PAVILOVSKIENĖ Lina Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
 12. PILECKIENĖ Daiva Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
 13. SAVICKIENĖ Irena  Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
 14. STUGLIENĖ Danutė Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
 15. ŠYPALĖ Ineta Darželis Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
 16. VAIŠKŪNIENĖ Reda Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
 17. VASILEVSKIENĖ Vilija  Darželis Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
 18. VYSOCKAJA Elena Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytoja
 19. VOITKEVIČ Svetlana Darželis Ikimokyklinio ugdymo mokytojos padėjėja

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content